| CAN protocol | CANopen |
|---|---|
| Connection | 2 x 16 Male connector for JPT |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 80°C |
| Switching output | 12x 5A (high-side) |
| Switching input | 12x Input (pull-up) |
| Material | plastic |
| Rated voltage | 12/24/48V |
| Protection class | IP67 |
| Product type | CANopencommunication modules 48V |
Zurück
CANopen I/O-Module 2G5-48, 9-60V, 12x Input (pull-up), 12x Power Output (high-side), sealed
1,00 €
CANopen I/O-Module 2G5-48, 9-60V, 12x Input (pull-up), 12x Power Output (high-side), sealed
1,00 €
Compare
-
technical information