| Weight | 36g |
|---|---|
| Connection | Connecting cable 300mm |
| Mounting/installation | built-in |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Rated voltage | 6-24V |
| Standard | ISO4165 |
| Number of poles | 2-pole |
| Protection class | IP67 |
| Product type | built-in socket 2-pole |
Zurück
Standard connector, 2-pole, ISO 4165, built in socket, 2x flat-pin terminal, with screw cover, connection cable, sealed
1,00 €
Standard connector, 2-pole, ISO 4165, built in socket, 2x flat-pin terminal, with screw cover, connection cable, sealed
1,00 €
Compare
-
technical information
