| Weight | 39g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm, 1x 2,8mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 80°C |
| Impulse interval | 0.5s |
| Interval time | 2-20s |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 30/30A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | wiper wash relay |
Zurück
Wiper-Wash Interval Relay 24V, Power-K, adjustable time interval 2…20s, afterwiping duration 4s
1,00 €
Wiper-Wash Interval Relay 24V, Power-K, adjustable time interval 2…20s, afterwiping duration 4s
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads

