| Connection | 5x 6,3mm |
|---|---|
| Mounting/installation | on plug base |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Impulse interval | 0.5s |
| Interval time | 2-30s |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 10/15A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | wiper wash relay |
Zurück
Wiper-Wash Interval Relay 24V, fully electronic power output, adjustable time interval 2…30s, afterwiping duration 4s
1,00 €
Wiper-Wash Interval Relay 24V, fully electronic power output, adjustable time interval 2…30s, afterwiping duration 4s
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads
