| Weight | 29g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Switch-off delay | 10s |
| Turn-on delay | 1s |
| Switching voltage | U(on) 19-30V; U(off) U(on)-0.7V |
| Rated voltage | 24V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay, adjustabe |
Zurück
Voltage Monitoring Relay adjustable 24V, U(ein) 19…30V, delayed
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads
