| Weight | 29g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Switch-off delay | 5s |
| Turn-on delay | 60s |
| Switching voltage | U(on) 22V; U(off) 19V |
| Rated voltage | 24V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay |
Zurück
Voltage Monitoring Relay 24V, U(on) 22V, U(off) 19V, delayed
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads
