| Weight | 39g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Switch-off delay | 10s |
| Turn-on delay | 0.1s |
| Switching voltage | U(on) 25,1V; U(off) 23V |
| Rated voltage | 24V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay |
Zurück
Voltage Monitoring Relay 24V, NC 25A/NO 25A, U(on) 25,1V, U(off) 23V, delayed
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads

