| Weight | 38g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Switch-off delay | 5s |
| Turn-on delay | 0.1s |
| Switching voltage | U(on) 23.8V; U(off) 23.1V |
| Rated voltage | 24V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay |
Zurück
Voltage Monitoring Relay 24V, NC 20A/NO 20A, U(on) 23.8V, U(off) 23.1V, delayed, reversed power ports
1,00 €
Voltage Monitoring Relay 24V, NC 20A/NO 20A, U(on) 23.8V, U(off) 23.1V, delayed, reversed power ports
1,00 €
Compare
-
technical information
