| Weight | 29g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Switch-off delay | 0.1s |
| Turn-on delay | 0.1s |
| Switching voltage | U(on) 11V; U(off) 10V |
| Rated voltage | 12V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay |
Zurück
Voltage Monitoring Relay 12V, NC 10A/NO 15A, U(on) 11V, U(off) 10V
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads
