| Connection | 5x 6,3mm |
|---|---|
| Mounting/installation | on plug base |
| Switch-off delay | 5s |
| Turn-on delay | 5s |
| Switching voltage | U(on) 11…16V; U(off) U(on) – 0.7V |
| Rated voltage | 12V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | voltage monitoring relay, adjustabe |
Zurück
Voltage Monitoring Relay 12V, adjustable, U(ein) 11…16V, delayed
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads
