| Weight | 42g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Output | dry contact |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 20/20A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | time relay, switch-on delayed |
| Delay time | 4s |
Zurück
Switch-on Delayed Timer Relay 24V, 4sec, dry contact, negative triggered
1,00 €
-
technical information
