| Weight | 40g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Output | no dry contact |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 20/20A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | time relay, switch-off delayed, adjustable |
| Delay time | 1-15min |
Zurück
Switch-off Delayed Timer Relay 24V, 1…15min adjustable, no dry contact, retriggerable
1,00 €
Switch-off Delayed Timer Relay 24V, 1…15min adjustable, no dry contact, retriggerable
1,00 €
Compare
-
technical information

