| Connection | 5x 6,3mm, 1x 2,8mm |
|---|---|
| Mounting/installation | on plug base |
| Output | dry contact |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 10/15A |
| Protection class | IP53, water protected |
| Product type | time relay, switch-off delayed, adjustable |
| Delay time | 1-15min |
Zurück
Switch-off Delayed Timer Relay 24V, 1…15min adjustable, dry contact, retriggerable
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads


