| CAN protocol | 4x CAN ISO11898 |
|---|---|
| Mounting/installation | landscape or portrait format, free-standing or installation in the dashboard |
| Controller | Freescale I.MX6®, Dual, 800 MHz |
| Development environment | Projector |
| Display | TFT Color Graphic LCD with LED backlight, 10,1 |
| Signal | light sensor, multi-color LED, speaker 90dB |
| Material | aluminium die casting |
| Memory | 1GB DDR2 |
| Protection class | IP66 |
| Product type | control- and display unit |
| RS232 | |
| USB | side & back connector |
| Ethernet | |
| RTC | |
| Video Input | 2x analog video input |
| Audio Output | available |
| Capacitive touch | available |
Zurück
OPUS B6 Eco Basic, Projektor, 10,1″ TFT 1280×800 Pixel, 4x CAN ISO 11898, 1x RS232-Interface, 2x USB
1,00 €
OPUS B6 Eco Basic, Projektor, 10,1″ TFT 1280×800 Pixel, 4x CAN ISO 11898, 1x RS232-Interface, 2x USB
1,00 €
Compare
-
technical information
