| CAN protocol | 2x CAN ISO11898 |
|---|---|
| Analogue/digital inputs | 4 |
| Controller | 32-bit, 532 MHz, I.MX35 |
| Development environment | Projector |
| Digital output | 3x 300mA |
| Display | TFT 7", 800 x 480 Pixel, color Display, touch |
| Signal | light sensor, status LEDs, signaller 65 dB(A) |
| User interface | Front USB, Touchscreen resistive, 15 Keys, 1 Encoder |
| Memory | 1GB, RAM: 256 MB DDR2 |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP65 |
| Product type | Opus A6s |
Zurück
OPUS A6s Full, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel Touch, 2x CAN ISO 11898, 3x Video In, 12x Softkey, 3x Hardkey, 1x Encoder, 4x a/d Input, 3x Output
1,00 €
OPUS A6s Full, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel Touch, 2x CAN ISO 11898, 3x Video In, 12x Softkey, 3x Hardkey, 1x Encoder, 4x a/d Input, 3x Output
1,00 €
Compare
-
technical information
