| CAN protocol | 2x CAN ISO11898 |
|---|---|
| Controller | 32-bit, 800 MHz, I.MX6 Solo |
| Development environment | Projector |
| Display | TFT 7", 800 x 480 Pixel, color Display |
| Signal | light sensor, status LEDs, speaker 80 dB(A) |
| User interface | 15 Keys, 1 Encoder |
| Memory | 2GB, RAM: 256 MB DDR2 |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP65 |
| Product type | Opus A6s 2nd |
Zurück
OPUS A6s 2nd Generation Basic, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In, 12x Softkey, 3x Hardkey, 1x Encoder
1,00 €
OPUS A6s 2nd Generation Basic, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In, 12x Softkey, 3x Hardkey, 1x Encoder
1,00 €
Compare
-
technical information
