| CAN protocol | 2x CAN ISO11898 |
|---|---|
| Controller | 32-bit, 800 MHz, I.MX6 Solo |
| Display | TFT 7", 800 x 480 Pixel, color Display, touch |
| Signal | light sensor, speaker 80 dB(A) |
| User interface | Touchscreen capazitive PCT |
| Memory | 2GB, RAM: 256 MB DDR2 |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP65 |
| Product type | Opus A6e 2nd |
Zurück
OPUS A6eco 2nd Generation Basic Plus, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In
1,00 €
OPUS A6eco 2nd Generation Basic Plus, PClient, 7″ TFT 800×480 Pixel, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In
1,00 €
Compare
-
technical information
