| Weight | 295g |
|---|---|
| CAN protocol | 2x CAN ISO11898 |
| Analogue/digital inputs | 4 |
| Controller | 32-bit, 532 MHz, I.MX35 |
| Development environment | Projector |
| Digital output | 3x 300mA |
| Display | TFT 4,3", 480 x 272 Pixel, color Display, touch |
| Interface | 2 x CAN ISO 11898, 1 Video Input, Ethernet, 1 RS-232, 1 RTC |
| Signal | light sensor, signaller 60 dB(A) |
| User interface | 1 USB 2.0 full speed, Touchscreen resistive |
| Memory | 1GB, RAM: 256 MB DDR2 |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP65 |
| Product type | Opus A3e |
Zurück
OPUS A3eco Full, PClient, 4.3″ TFT 480×272 Pixel Touch, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In, 4x Input, 3x Output
1,00 €
OPUS A3eco Full, PClient, 4.3″ TFT 480×272 Pixel Touch, 2x CAN ISO 11898, 1x Video In, 4x Input, 3x Output
1,00 €
Compare
-
technical information
