| Weight | 19g |
|---|---|
| Connection | 4x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Flashing power | 2x 21W+1x LED |
| Flashing power warning light | 4x 21W +2x LED |
| Control output | C |
| Rated voltage | 24V |
| Protection class | IP53 |
| Product type | direction flasher unit |
Zurück
Flasher 24V, 2(4) x 21W + 1x LED, fully electronic, with control output
1,00 €
-
technical information
