diode network
86 -I<- 85 ->I- 87a -I<- 30 ->I- 87
Zurück
-
Description
-
technical information
| Weight | 17g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Number of diodes | 4 |
| Material | plastic |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP53 |
| Peak reverse voltage | 1000V |
| Product type | diode combination 4-fold |
| Interconnection | bridge circuit |
