TFT Display 320 x 240 pixel 3,5 “, 1 x CAN ISO 11898, 3 x Inputs
Zurück
-
Description
-
technical information
-
Files & Downloads
| Rated voltage | 12/24V |
|---|---|
| CAN protocol | CAN 2.0B ISO11898 |
| Display | TFT QVGA 320 x 240 pixel 3.5" 16M color (70 x 52.5mm) |
| Backlight | display white, with dimming function |
| Analogue/digital inputs | 3x analog/digital |
| Permissible ambient temperature | -30°C up to 75°C |
| Controller | NXP SPC5606S family |
| Memory | 1 MB, RAM 48kB |
| Mounting/installation | stand alone or in dash mounting |
| Product type | display unit ZIP |
