RTC RV-3028-C7 Micro Crystal Switzerland
parameterizable functions: CAN- RTC / operating hours counter, alarm/alarm clock/ CAN wake up
parameterization via miunske-toolchain
1,00 €
RTC RV-3028-C7 Micro Crystal Switzerland parameterizable functions: CAN- RTC / operating hours…
Compare
RTC RV-3028-C7 Micro Crystal Switzerland
parameterizable functions: CAN- RTC / operating hours counter, alarm/alarm clock/ CAN wake up
parameterization via miunske-toolchain
| CAN protocol | CAN 2.0B ISO11898 |
|---|---|
| Rated voltage | 12/24V |
| Connection | 2x 6,3mm + 3x 4,8mm |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Material | PA66-GF30 |
| Mounting/installation | on plug base |
| Protection class | IP53 |
| Product type | CAN-Bus communication modules |
Select at least 2 products
to compare