| Weight | 31 |
|---|---|
| CAN protocol | 2.0 A/B (ISO 11898) |
| Connection | 5x 6,3mm, 4x 2,8mm |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Switching output | 2 x 400mA |
| Switching input | 1 x Input (pull-down) |
| Case material | synthetic material |
| Rated voltage | 12/24V |
| Standby current | 2/4mA |
| Protection class | IP53 |
| Product type | CAN-Gateway |
Zurück
CAN-Gateway 9-36V, CAN2.0/FTM-CAN, bidirectionally, 1x Frequency Input, 2x Output, parameterizable with miunske-toolchain
1,00 €
CAN-Gateway 9-36V, CAN2.0/FTM-CAN, bidirectionally, 1x Frequency Input, 2x Output, parameterizable with miunske-toolchain
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads
