| Rated voltage | 12/24V |
|---|---|
| Flashing power | 5x21W/ISO-pulse + 0…5W |
| Flashing power warning light | 10x21W/ISO-Pulse + 0…5W |
| Control output | C, C2, C3 |
| Connection | 5x 6,3mm, 1x 2,8mm |
| Material | PA66-GF30 |
| Mounting/installation | on plug base or via fastening lug |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Protection class | IP53 |
| Product type | direction flasher unit |
Zurück
Iso-pulse flasher unit, 9-30V, 1x power output, 3x control output, parameterizable with miunske One-Wire Interface
1,00 €
Iso-pulse flasher unit, 9-30V, 1x power output, 3x control output, parameterizable with miunske One-Wire Interface
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads
