diodes with common cathode, 1 diode undepend
Zurück
Diode Combination with 3 diodes, 3A, 1000V
1,00 €
diodes with common cathode, 1 diode undepend
Compare
-
Description
-
technical information
-
Files & Downloads
| Weight | 19.4g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Permissible ambient temperature | -40°C up to 85°C |
| Number of diodes | 3 |
| Material | plastic |
| Rated voltage | 12/24V |
| Protection class | IP53 |
| Peak reverse voltage | 1000V |
| Product type | diode combinations 3-fold |
| Interconnection | mixed interconnection |
