| Weight | 30g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm, 1x 2,8mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Impulse interval | 0.8s |
| Interval time | 5s |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 10/15A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | wiper wash relay |
Zurück
Wiper-Wash Interval Relay 24V, interval duration 5s, afterwiping duration 4s
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads

