| Weight | 29g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base or via fastening lug |
| Switch-off frequency | 95Hz |
| Switch-on frequency | 100Hz |
| Rated voltage | 12V |
| Rated current | 10/15A |
| Product type | frequency relay |
Zurück
Frequency Relay 12V, 10/15A, f(on) 100Hz/f(off) 95Hz
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads
