| Weight | 17g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Rated voltage | 12/24V |
| Rated current | 20A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | semi-conductor relay, switch-off delayed |
| Delay time | 0.25s |
Zurück
Switch-off Delayed Timer Relay 9…30V, 0.25sec, fully electronic
1,00 €
-
technical information
-
Files & Downloads

