| Weight | 30g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Output | no dry contact |
| Rated voltage | 24V |
| Rated current | 10/15A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | time relay, switch-off delayed, adjustable |
| Delay time | 2.5s-60min |
Zurück
Switch-off Delayed Timer Relay 24V, 2.5sec…60min adjustable, no dry contact, retriggerable
1,00 €
Switch-off Delayed Timer Relay 24V, 2.5sec…60min adjustable, no dry contact, retriggerable
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads

