| Weight | 30g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Rated voltage | 12V |
| Rated current | 10/15A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | impulse relay, switch-on delayed, adjustable |
| Delay time | 1-30s |
Zurück
Switch-on delayed Impulse relay 12V, 1…30sec adjustable, no dry contact, positive triggered, retriggerable
1,00 €
Switch-on delayed Impulse relay 12V, 1…30sec adjustable, no dry contact, positive triggered, retriggerable
1,00 €
Compare
-
technical information
