| Weight | 30g |
|---|---|
| Connection | 5x 6,3mm |
| Mounting/installation | on plug base |
| Output | dry contact |
| Rated voltage | 12V |
| Rated current | 25/25A |
| Protection class | IP53 |
| Product type | time relay, switch-off delayed |
| Delay time | 3min |
Zurück
Switch-off Delayed Timer Relay 12V, 3min, NC 25A/NO 25A, dry contact, retriggerable, waterproof
1,00 €
Switch-off Delayed Timer Relay 12V, 3min, NC 25A/NO 25A, dry contact, retriggerable, waterproof
1,00 €
Compare
-
technical information
-
Files & Downloads

